KONST / Litografier / Färglitografi 11953467
nr 1195 3467
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 121/165, bladets mått: 57x77 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:26:11
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse